![](/uploads/media/83/4b/834bfc757fdb6c6480776c5yzabbceb2_orig_thumb.jpg)
Тернопільські патрульні привітали колег з одруженням (фотофакт)
Бажаємо молодятам неймовірного кохання та мирного неба на рідній землі
![](/uploads/media/17/e7/17e73554859204e172969615c2ffd650_w1920.jpg)
Сьогодні, 10 серпня, патрульні поліцейські Дмитро та Ольга одружилися. Про це розповіли на сторінці Патрульної поліції у Тернопільській області у фейсбуці.
Сьогодні наші колеги Дмитро та Ольга створили сім’ю. Вільну, сильну та неймовірно красиву українську сім’ю, - йдеться у повідомленні. - До щирих вітань долучився начальник управління патрульної поліції в Тернопільській області, його заступник та колеги.
Бажаємо молодятам неймовірного кохання та мирного неба на рідній землі.
Фото зі сторінки Патрульної поліції у Тернопільській області у фейсбуці