![](/uploads/media/a0/76/a0762dd04354fea157e6bd23a0db27yz_orig_thumb.jpg)
Тернопільські рятувальники гасили пожежу на сміттєзвалищі (фото)
Причину виникнення пожежі та матеріальні збитки встановлюють
![](/uploads/media/63/81/63813fa1619cb716e683329ca10d0cbb_w1280.jpg)
21 липня о 21:59 в смт В. Березовиця на вул. Садовій виникла пожежа сміття на стихійному сміттєзвалищі. Про це повідомили у пресслужбі ДСНС України у Тернопільській області.
Причину виникнення пожежі та матеріальні збитки встановлюють.
Пожежу ліквідували черговий караул 3-ї державної пожежно-рятувальної частини 3-го державного пожежно-рятувального загону, а також місцева пожежна команда села Великі Гаї.
Фото ДСНС