Ростислав Фук

Тернопільські школярі взяли участь у міжнародній благодійній програмі

Школярі малювали картини, які демонстрували в Європейському Банку Реконструкції і Розвитку в Лондоні, у Британському парламенті у Палаті громад та Президентському палаці в Тирані (Албанія)

Днями тернопільські школярі взяли участь у міжнародній благодійній програмі «Kids and art for Ukraine» («Діти та мистецтво для України»). Це доброчинний проєкт, спрямований на підтримку України за трьома напрямами: освітній, гуманітарний та медичний, повідомляють на сайті Тернопільської міської ради.

Тернопіль на конкурсі представляли одразу кілька освітніх закладів: ліцей №21-спеціалізована мистецька школа ім. Ігоря Герети, початкова школа №1 та Галицький фаховий коледж ім. В’ячеслава Чорновола.

Школярі малювали картини, які демонструвалися в Європейському Банку Реконструкції і Розвитку в Лондоні, у Британському парламенті у Палаті громад та Президентському палаці в Тирані (Албанія).

Освітні заклади за участь у конкурсі отримали винагороду, а саме –  необхідне комп'ютерне обладнання, зокрема:

  • ліцей №21-спеціалізована мистецька школа ім. Ігоря Герети –  вісім графічних планшетів і спеціальні рукавички до них;
  • початкова школа №1 – професійний ноутбук;
  • Галицький фаховий коледж ім. В’ячеслава Чорновола – професійний ноутбук.

Програму проводив Британський благодійний фонд Sincere Education and Cultural Development («Щира освіта та культурний розвиток») за підтримки працівників Європейського Банку Реконструкції і Розвитку у рамках програми «Громадська ініціатива».

Фото Тернопільської міської ради

Вибір читачів за тиждень

Відео