![](/uploads/media/af/ff/afff38092bcd0db15b623f7410c64349_orig_thumb.jpg)
Тернопільські волонтери передали великодні кошики для військових (фото, відео)
Перед відправкою кошики освятили священники
![](/uploads/media/b3/6d/b36dyzd08e2cd0c57fd2ef2f17ebcdae_w1600.jpg)
Великодні кошики для військових на Харківщину передали тернопільські волонтери. Про це повідомили на сторінці Тернопільської обласної державної адміністрації.
У кожному кошику є пасхальні листівки, намальовані дітьми.
«Ми хочемо, щоб наші солдати, які б’ються на передовій і захищають наш спокій, отримали пасочки, які створять їм великодній настрій і подарують тепло домашнього затишку», – йдеться в повідомленні.
Також священники освятили кошики перед відправкою на фронт.
Фото, відео: Тернопільська ОДА