![](/uploads/media/6c/a0/6ca03fd977265a75271732115521bbd9_orig_thumb.jpg)
Тернопільські волонтери передають солодкі подарунки дітям (відео)
Акцію організували волонтери Благодійного фонду «Покрова»
![](/uploads/media/c9/80/c980c988017d354faa056c7edb0c0373_w960.jpg)
Підтримувати різдвяні традиції та дарувати дітям радість прагнуть волонтери Благодійного фонду «Покрова». Щорічно вони організовують акцію «Щедрик» та передають солодкі подарунки у громади Тернопільщини. Розпочинають її традиційно перед Миколаєм і триває вона впродовж різдвяних та новорічних свят. Благодійна акція «Щедрик» розрахована на дітей військовослужбовців та тих, хто перебуває у складних життєвих ситуаціях.
Детальніше - на відео:
Фото з особистого архіву Любові Вовк, Відео Руслана Жирова та Романа Луциківа