![](/uploads/media/a5/c1/a5c15071009099bdaa52b917b1ef79f5_orig_thumb.jpg)
Тернопільські волонтери збирають кошти для закупівлі ліків з інших країн
Просять допомоги небайдужих.
![](/uploads/media/6c/e0/6ce0066aaf4d77d8b6a2f0a432809381_w320.jpg)
Тернопільські волонтери розпочали збір коштів, аби допомогти пораненим військовим та цивільним людям. Наразі, вже замовлено дорогу та велику партію ліків із Литви, на яку потрібні чималі кошти.
- В даний момент маємо нелегкий час для України. Важко кожному, але нам тут, на Заході, легше. Є міста, що кожного дня обстрілюють, людям відриває руки та ноги. Для того, щоб їм допомогти, ми замовили в Литві набір ліків, що мають статус засобів військової медицини. Це спецліки. Партія велика і дорога, але дуже необхідна нашим військовикам і цивільним. Просимо про допомогу всіх і кожного, – розповідає журналістці «Терену» волонтерка Юлія Мамчак.
Долучитись до збору коштів можуть всі, кому небайдужа доля України та наших захисників. Реквізити волонтерки Мамчак Юлії: 4149 6293 5570 6839.
Фото надані Юлією Мамчак