Тамара Коблик

Тернопільські вулиці тепер освітлюватимуть довше

Комендантська година у Тернополі продовжує діяти з 23:00 по 05:00 год.  В цей період громадянам забороняється перебувати на вулицях та в інших громадських місцях без спеціально виданих перепусток і посвідчень особи

15 лютого відбулося засідання Ради оборони області при Тернопільській ОВА, на якій було заслухано пропозицію щодо збільшення часу освітлення вулично-дорожньої мережі міста, враховуючи інформацію поліції щодо збільшення кількості ДТП у вечірню пору доби та збільшення кількості нещасних випадків на дорогах за участю пішоходів.

Про це повідомили у пресслужбі Тернопільської міської ради.

Відповідно до рішення Ради оборони, до 23:00 год працюватиме система зовнішнього освітлення вулиць та доріг, однак потужність його буде зменшена на 50%. 

Також закликаємо суб’єктів господарювання бути свідомими та обмежувати роботу світлових вивісок у темну пору доби, - наголошують у міській раді.

Нагадуємо, громадянам, що комендантська година у Тернополі продовжує діяти з 23:00 по 05:00 год.  В цей період громадянам забороняється перебувати на вулицях та в інших громадських місцях без спеціально виданих перепусток і посвідчень особи.

Фото з відкритих джерел

Вибір читачів за тиждень

Відео