![](/uploads/media/db/f7/dbf770de0123c2b6557560871164df7e_orig_thumb.jpg)
Тернопільський аеропорт взявся відроджувати новий директор
За 50 днів на підприємстві вже вдалося багато чого якісно змінити, повідомляє новий керівник
![](/uploads/media/24/84/2484f8ebff727e0e3f64cb58d6645955_w320.jpg)
Новим керівником Тернопільського обласного комунального підприємства «Фірма «Тернопільавіаавтотранс» став Володимир Кулак. Про це він повідомив на своїй фейсбук-сторінці.
Від 10 листопада в мене новий етап в житті. Не хотів писати про це, але у зв'язку з .. і для мотивації і прикладу тисяч. Відродитися з попелу... і побороти.. і перемогти там, де ніхто не вірив!! Багато хто казав і писав мені, що моє життя, моя боротьба, те, що я робив і роблю, ставало для тисяч мотиватором і стимулом до якісних змін. Ділюся позитивними новинами, - йдеться у дописі Володимира Кулака.
Також він додає, що за 50 днів, які минули з моменту його призначення, вже вдалося багато чого якісно змінити на підприємстві.
Тож навіть з погляду нині, це вже не марно. Але це тільки вершина айсберга, - зазначає новий керівник летовища.
До слова, Володимир Кулак народився 21 травня 1974 року у селі Дубравка Жидачівського району, проживає у Тернополі, є керівником у «Українські технологічні системи» та ГО «Всеукраїнське об'єднання «Рідна земля».
У 2019 році став радником голови Тернопільської ОДА з питань медицини (на громадських засадах). Власне, цю посаду обійняв після того, як кілька років поспіль боровся з лікарською халатністю.
У 2017 році його 12-річний син Роман помер у львівській лікарні «Охматдит».Перед цим хлопчик перебував у Жидачівській районній лікарні, де йому ніяк не могли поставити діагноз. У грудні 2017 року спецкомісія МОЗ підтвердила, що саме непрофесійні дії медиків із Жидачівщини спричинили смерть 12-річного Романа Кулака.
Лікарі діагностували отруєння і тепловий удар, а насправді у хлопчика був заворот кишківника, тому у Львові медики не встигли його врятувати.
Володимир Кулак став одним з перших в Україні, хто домігся успішного розслідування кримінального провадження про лікарську помилку та передачі його в суд.
Після 4 років процесу, рішенням Миколаївського районного суду, двох лікарів визнали винними у смерті хлопчика. Однак обвинувачені медики своєї вини не визнали та подали апеляцію. «Крапку» у цій справі поставив Верховний Суд. Він залишив без змін рішення Львівського апеляційного суду у справі щодо смерті 12-річного хлопчика Романа Кулака через лікарську недбалість. Хірурга Жидачівської лікарні Юрія Михайлюка та інфекціоністку Ганну Чущак визнали винними у смерті дитини.
Фото з відкритих джерел