![](/uploads/media/b9/ec/b9ecac0503d57d34fd2bd9d4a1fff9de_orig_thumb.jpg)
Тернопільський рятувальник переміг на чемпіонаті України (фото)
Михайло Шаблій представлятиме Україну на чемпіонаті Європи з пауерліфтингу в Туреччині
![](/uploads/media/ay/z1/ayz1ea077d2f19407dabe30209aefa20_w1600.jpg)
Тернопільський рятувальник Михайло Шаблій здобув золото у чемпіонаті України з жиму штанги лежачи та виборов право представляти Україну на чемпіонаті Європи з пауерліфтингу. Про це повідомили у пресслужбі ДСНС України у Тернопільській області.
1 березня 2024 року в м. Коломия завершився чемпіонат України з жиму лежачи та класичного жиму. Змагання відбувались, в різних вагових та вікових групах, за участю спортсменів і спортсменок з усієї України. В складі збірної команди Тернопільської області виступав пожежний-рятувальник 1-ї державної пожежно-рятувальної частини сержант служби цивільного захисту Михайло Шаблій. Досвідчений майстер спорту, він став кращим у ваговій категорії до 66 кг, зафіксувавши в жимі від грудей вагу 185 кг.
![](/uploads/media/1f/13/1f13234326cee6c832d285cd3byza567_w1600.jpg)
За підсумками чемпіонату тернопільський рятувальник вчергове виборов право представляти Україну на наступному чемпіонаті Європи з пауерліфтингу.
Турнір відбудеться у серпні в Туреччині. До слова, це далеко не перше високе спортивне досягнення нашого колеги. Він вже неодноразово виборював першість Чемпіонату України та став «бронзовим» призером Чемпіонату Європи в 2023 році, - йдеться у повідомленні пресслужби ДСНС.
Фото ДСНС