Божена Волинець

Тернопільський спортсмен вилетів із санок на Олімпіаді в Пекіні

Саночник Андрій Мандзій вилетів із санок у першому заїзді на Олімпіаді-2022, проте зміг успішно фінішувати.

Вчора у Пекіні стартувало відкриття Олімпіади, де Тернопільщину представляють четверо спортсменів. Під час першого заїзду тернополянин випав із саней. Мандзій швидко заліз назад і закінчив заїзд. Проходження траси у нього зайняло 1.01,082 хвилини. Про це зазначають на сайті Спорт Тернопільщини.

Аналогічна ситуація із Андрієм трапилася і під час заїзду на Олімпіаді-2018.

Окрім того, тернопільський біатлоніст Дмитро Підручний поділився враженнями від виступу в змішаній естафеті на Олімпіаді-2022.

- Моя помилка – в тому плані, що не відреагував правильно на вітер. Припустився якоїсь помилки – не знаю, де були хиби. Поговоримо з тренерами, побачимо, що було не так. На жаль, одне коло й одна втрачена позиція. І те одне коло завадило поборотися за вищі місця, наздогнати команди, які були вище. Як почував себе через холод? Як для першого старту нормально. Важко щось сказати, тільки останнє коло біг із чехом Міхалом Крчмаржом. Він просидів за моєю спиною все коло. Намагався від нього відірватися, але тут досить важко втекти. А на фініші він мене випередив. Більше ж ні з ким не біг. Подивимося аналіз гонки, але поки нічого не можу сказати. Коли біжиш сам, без якогось контакту й на далекому місці, показувати високу швидкість на трасі важко. Сподіваємося, що будемо набирати. Ще досить багато стартів попереду. Побачимо, що вони нам дадуть, – сказав Підручний.

Норвегія виграла змішану естафету, Україна стала 13-ю. Олімпіада в Пекіні: Україна 13-та в змішаній естафеті.

Фото: Спорт Тернопільщини

Вибір читачів за тиждень

Відео