Анастасія Кисіль

Тернополян просять не панікувати і масово не виїжджати через можливу загрозу нападу з Білорусі

Якщо буде реальна небезпека з боку Білорусі, про це інформуватимуть на офіційних сайтах Тернопільської обласної військової інформації, Тернопільської міської ради та Міністерства оборони України

У зв’язку з частими обстрілами України зі сторони Білорусі в інтернеті з’явилася інформація про те, що начебто планується бомбардування Тернопільщини та поширюються заклики, що потрібно масово виїжджати з території області. Влада просить жителів області не панікувати та читати інформацію лише з офіційних джерел. Про це йшлося на брифінгу обласної військової адміністрації 29 червня. 

Зараз у засобах масової інформації, також у різних телеграм-каналах неправдиво інформують щодо ситуації з нападом Білорусі. Прошу всіх не нагнітати. Такі повідомлення не є підставою, щоб масово виїжджати з області. Спокійно. Наші Збройні сили знають, що їм робити. Це вже не перший день війни. Ми готуємося до всього, - каже голова Тернопільської обласної військової адміністрації Володимир Труш.

Міський голова Тернополя Сергій Надал прокоментував фейки про те, що начебто планується бомбардування Тернополя та у зв’язку з цим людям треба виїхати з міста на 3-4 дні.

Якщо така небезпека буде, ми обов'язково проінформуємо. Якщо такої офіційної інформації немає, будь ласка, не довіряйте всім джерелам. Часто такі повідомлення - злі жарти. Також подібну інформацію поширюють шахраї для певних своїх цілей, - каже він.

Сергій Надал просить читати новини лише з офіційних джерел. Це сайти Тернопільської обласної військової інформації, Тернопільської міської ради та Міністерства оборони України.

Водночас влада області закликає не ігнорувати сигналу повітряної тривоги і йти в укриття. Адже загрози ракетних ударів почастішали, в тому числі і в західних областях. 

Фото Тернопільської обласної військової адміністрації

Вибір читачів за тиждень

Відео