Тамара Коблик

Тернопільський спортсмен здобув бронзу на Міжнародному турнірі у Нідерландах

В Нідерландах відбувся міжнародний турнір з Таеквон-До «Dutch Оpen-2023». Ця непересічна спортивна подія зібрала у місті Хелмонд понад 640 учасників, 88 клубів із 18 країн світу. Змагання відбувались серед молоді, юніорів та дорослих у А, В і С класах для категорій спарингу та паттерінгу. Про це повідомили в Управлінні молоді, спорту та іміджевих проєктів Тернопільської ОДА.

Українці гідно представили нашу державу на цих престижних спортивних випробуваннях, здобувши 9 золотих, 5 срібних, 5 бронзових медалей та посівши третє загальнокомандне місце. У складі збірної змагався і тернопільський спортсмен та тренер Олександр Катернюк. Олександр посів третє місце в категорії формальні вправи серед дорослих, ІІ дан.

Спортсмен представляє обласний осередок Всеукраїнського Союзу Таеквон-До України.