Тамара Коблик

Тернополянин виборов звання Чемпіона України з плавання

Тернопільську область на змаганнях представляли 2 тернополянина

Тернополянин Юрій Юркевич - Чемпіон України з плавання. Про це повідомили в Управлінні розвитку спорту та фізичної культури Тернопільської міської ради.

14-16 грудня 2023 року в басейні «Купава» м. Бровари проходив Зимовий Чемпіонат України з плавання. У змаганнях взяло участь 233 кращих спортсмени з усіх регіонів України, у абсолютній віковій категорії.

Тернопільську область представляли 2 тернополянина: майстер спорту України Юрій Юркевич  та кандидат в майстри спорту України Михайло Басара.

Юрій Юркевич, випускник Кдюсш Ім.Ю.Горайського м.Тернопіль (тренери Мирон Ференц та Віталій Волинець), показавши дуже високі результати на своїх основних дистанціях, став переможцем Чемпіонату України на дистанції 50 м вільним стилем, та срібним призером на дистанції 50 м батерфляєм.

Михайло Басара, вихованець Спортивної школи 1 - м.Тернопіль, тренер Катерина Антонишин, також показав свої найкращі результати та увійшов у 10-ку найсильніших спортсменів  на дистанції 50 м на спині, посівши 9-те місце.

Щиро вітаємо спортсменів та пишаємося їх досягненнями!!! Дякуємо тренерам за підготовку!!!

Фото Управління розвитку спорту та фізичної культури Тернопільської міської ради