Ростислав Фук

Тернополянина підозрюють у зґвалтуванні неповнолітніх дівчат (фото)

Підозрюваний – колишній пастор однієї з релігійних громад

Правоохоронці Тернопільщини розпочали кримінальне провадження за фактом вчинення сексуального насильства відносно дітей. Про це повідомили у відділі комунікації поліції області.

Про злочин стало відомо після звернення до поліції члена сім’ї потерпілих.

Як повідомили у пресслужбі обласної прокуратури, за даними слідства, 9 липня, близько 17:30 у лісосмузі мікрорайону Тернополя 64-річний місцевий житель скоїв щодо дітей сексуальне насильство. Потерпілим 10 і 12 років.

Нетверезий працівник котельні - колишній пастор однієї з релігійних організацій Тернополя пішов слідом за дівчатками, що прямували стежкою через лісосмугу на околиці міста. Він пообіцяв їм гроші та свій мобільний телефон за проведений з ним час. Чоловік, усвідомлюючи малолітній вік дітей, вчинив наругу над ними. Дівчата знімали дії зловмисника на мобільний телефон, який він віддав їм як обіцяну плату, – йдеться в повідомленні.

Наступного дня родич дітей помітив новий ґаджет і відеозапис злочину на ньому і звернувся до правоохоронців.

Чоловіка затримали відповідно до статті 208 Кримінального процесуального кодексу. Йому вже повідомили про підозру за частиною 4 статті 152 (зґвалтування) та частиною 4 статті 153 (сексуальне насильство щодо неповнолітньої особи) Кримінального кодексу України. 

Санкція статті передбачає до 15 років позбавлення волі. Обрали фігуранту й запобіжний захід - тримання під вартою без права внесення застави. Процесуальне керівництво здійснює Тернопільська обласна та окружна прокуратури. Тривають слідчі дії.

Читайте також: Зґвалтування, розбій та крадіжки: до 13 років засудили жителя Тернопільщини

Фото поліції Тернопільської області та прокуратури

Вибір читачів за тиждень

Відео