
Тернополянину загрожує до 5 років за вирощування та зберігання канабісу
У квартирі чоловіка поліцейські знайшли 8 горщиків з коноплею та 20 пакетиків з сушеним канабісом

У Тернополі поліцейські виявили у квартирі місцевого жителя рослини коноплі та сушений канабіс. Чоловіку загрожує до 5 років обмеження волі за вирощування та зберігання наркотиків. Про це повідомили у відділі комунікації поліції Тернопільської області.
Під час превентивних заходів на території Тернопільської громади правоохоронці отримали інформацію, що місцевий житель займається вирощуванням заборонених рослин. Під час обшуку це підтвердилося.
У квартирі фігуранта поліцейські знайшли 8 горщиків з коноплею та 20 пакетиків з сушеним канабісом. Для вирощування рослин було встановлено спеціальне освітлення та умови. Вилучені наркотики направили на експертизу.
Поліція відкрила кримінальне провадження за ч. 1 ст. 309 (незаконне виготовлення та зберігання наркотиків без мети збуту) та ч. 1 ст. 310 (вирощування конопель) Кримінального кодексу України. Фігуранту загрожує до 5 років обмеження волі.
Фото: відділ комунікації поліції Тернопільської області.