Оксана Бучко

Тернополяни можуть отримати перекручені сімейні цінності у школах через «благі» угоди Уряду

4806-1u_1384937694

Тернополяни можуть потрапити у небезпеку щодо навчання дітей і утвердження сімейних цінностей через укладену Кабміном угоду із представниками міжнародної ініціативи «Партнерства Біарріц». Приєднання країни до цього проекту започаткували першою леді в грудні минулого року без консультацій з суспільством та з приховуванням офіційних документів про суть угоди.

«Благі заяви – темні  цілі», так пояснюють суть угоди на sobor.com.ua.

На перший погляд дане Партнерство має дійсно благі наміри щодо боротьби за рівність прав, створення безбар’єрного суспільства тощо. Але з відкритих іноземних джерел церкви отримали про Партнерство Біарріц негативну інформацію. Цей проект, ймовірно, створили задля просування ЛГБТ та гендерної ідеології, а ще – механізму тотального контролю за зміною законодавства та виконанням даних завдань. Спершу можуть робити позитивні проекти для збільшення виплат багатодітним, відпустки для дітей, спеціальні програми для інвалідів і т.д. Однак згодом наступним етапом в законодавстві вноситимуть різні зміни для імплементації норм щодо нових «гендерних ролей», усиновлення одностатевими парами дітей, легалізації одностатевих шлюбів, позбавлення статі та заміна її на «гендери». Згодом діти змушені будуть вивчавти з малечку курси про гендерну ідентичність та те, що хлопчик може бути дівчинкою чи геєм, чи трансгендером, він має право змінити з 14 років стать, може ходити в туалет до дівчат і т.д. Недавно Міносвіти заявило, що готують програми для виконання умов участі в «Партнерстві Біарріц».

Як учасниця «Партнерства Біарріц», Україна зобов’язується прийняти Стамбульську конвенцію та нове законодавство для просування гендерної ідеології гомосексуалістів.

Приєднання до міжнародних партнерств передбачає, що країни мають змінювати своє законодавство відповідно до міжнародних зобов'язань. Це стосується і міжнародного “Партнерства Біарріц”. Ідеологічним ядром даного Партнерства є консультативна рада з питань гендерної рівності. Рада, в своєму документі, відомому як «Заклик до дій», спонукує держави ратифікувати всі відповідні стандарти гендерної рівності, включаючи Стамбульську конвенцію (що ліквідовує природню стать та змінює її на гендери), Конвенцію про насильство та домагання (ILO), прийняту в червні 2019 року та зняти всі можливі перепони на шляху до впровадження цих інструментів.

Основні небезпеки «Партнерства Біарріц»:

  1. Визначити та скасувати дискримінаційні закони та / або внести зміни до положень, які є дискримінаційними, в тому числі в країнах G7, де вони все ще існують.
  2. Прийняти і впровадити прогресивні законодавчі рамки, що сприяють гендерній рівності. Рада пропонує лідерам G7 та країнам, що не належать до G7, взяти на себе зобов’язання прийняти та впровадити хоча б один, але бажано декілька законів у своїх країнах, щоб зміцнити діючі закони та розпочати цей законодавчий процес до наступного президентства у G7.

(В Україні у Верховній Раді уже просуваються для голосування законопроекти, що обмежать свободу слова та віросповідання – № 0931, 2693, 3316,  та інші.)

  1. Забезпечити необхідне фінансування для реалізації цих законодавчих рамок (Тобто держава має фінансувати всі заходи щодо просування гендерної ідеології.)
  2. Інвестувати у потужні механізми підзвітності та управління, включаючи підтримку громадянського суспільства. Підраховувати та звітувати про прогрес за погодженими часовими показниками. (Тобто створюється потужна машина по контролю за впровадженням гендерної ідеології та покаранню тих, хто противиться.)

У представників «Всеукраїнського Собору» викликає обурення те, що приєднання України до «Партнерства Біарріц» відбулося без широких консультацій з народом. Адже, враховуючи наявність тривожних даних про дане Партнерство, є підстави думати, що під благими ініціативами є реальна загроза руйнування національних сімейних цінностей.

Всеукраїнський Собор – це об’єднання релігійних та громадських організацій, а також усіх небайдужих громадян навколо християнського шляху розвитку української держави.

Фото з відкритих джерел

Вибір читачів за тиждень

Відео