![](/uploads/media/f1/93/f193f1799bf1b041a8fdef688yz412c3_orig_thumb.jpg)
Тернополяни обурюються через страйк перевізників (фото)
![102_8491](/uploads/media/80/8a/808aecf8a92539250b22b59800501e43_orig.jpg)
Сьогодні водії маршрутних таксі страйкують проти нововведеної системи оплати. Жителі міста натомість повинні годинами чекати транспортний засіб.
Зупинки переповнені людьми. Не всі містяни знають про те, що водії страйкують і можуть чекати на маршрутне таксі навіть більше години.
- Я чекала маршрутку біля другої лікарні, а зараз чекаю на Злуки. Мені потрібно на автобусну доїхати, і я не знаю, що робити, бо не встигаю вже. Напевно, буду викликати таксі, - каже тернополянка Марія Яремчук, - З іншого боку, я підтримую водіїв і вважаю, що електронна система оплати зовсім не потрібна! Одні люди мають можливість зробити «Картку тернополянина», а інші – ні. Знаю, що виникає багато проблем з цими картками: то чеки не видає, то навпаки може списати суму більше, ніж вартість проїзду.
![102_8488](/uploads/media/17/1b/171b78d59205c9469dffba1bae47516a_orig.jpg)
![102_8493](/uploads/media/07/81/0781e48ca96e23d42e10e769a00a9edf_orig.jpg)
Обурюються також і тернопільські пенсіонери:
- Це безлад повний! Я вже на двох зупинках чекаю на маршрутку близько 40-ка хвилин. Ті шофера роблять, що хочуть! Що не рік – то гірше і гірше лише! Народ розчарований! – каже Ольга Димитрів, - Сказали б : «З 2-го січня по 5 гривень проїзд, і все! Всі б знали, що потрібно наготувати потрібну суму. Ми, як пенсіонери, далі б їздили по пенсійному, а так, нам навіть картки цієї не зробили.
![102_8494](/uploads/media/21/e0/21e0dfeb97537b1bbee6bb19ee436ffa_orig.jpg)
Фото автора