![](/uploads/media/9d/20/9d203ba81b51a8ca6622ab426934ed9c_orig_thumb.jpg)
Тернополянин отримав понад тисячу євро хабара: мав вплинути на депутатів міськради в земельному питанні
![256625841_4685329764863296_4107463595543841135_n (1)](/uploads/media/7e/80/7e800e6818837d0dc8037c819169fa0c_w320.jpg)
Під процесуальним керівництвом Тернопільської обласної прокуратури повідомлено про підозру жителю Тернополя в отриманні 1100 євро неправомірної вигоди за вплив на прийняття рішення депутатами Тернопільської міської ради минулого скликання.
- Слідством встановлено, що громадянин отримав від зацікавленої особи 1100 євро за вплив на прийняття позитивного рішення депутатами Тернопільської міської ради під час голосування земельних питань на одній з сесій органу місцевого самоврядування, - повідомляє пресслужба Тернопільської обласної прокуратури.
Йшлося про розгляд питання щодо надання в оренду земельної ділянки площею 0,0469 га для ведення городництва у мікрорайоні Дружба в обласному центрі.
- Тернополянин отримав вказані кошти до прийняття депутатами минулого скликання відповідного позитивного рішення по землі.
Розслідування здійснюють слідчі ГУНП, за оперативного супроводу працівників УСБУ в Тернопільській області.
Фото з допису