Ростислав Фук

Тіло матері вбитої біженки з України знайшли в озері у Німеччині

Після вбивства 27-річної українки Маргарити спеціальна комісія кілька днів шукала 51-річну матір вбитої, неодноразово залучаючи водолазів

Поліцейські водолази знайшли тіло жінки в рибальському озері поблизу німецького міста Бад-Мінгольсгайм – вбита була матір’ю українки, яку знайшли мертвою на березу Рейну два тижні тому. Про це повідомляє Bild з посиланням на дані поліції і прокуратури, пише Європейська правда.

Очевидно, це зникла 51-річна жінка, – йдеться у повідомленні.

Нагадаємо, одномісячну доньку 27-річної біженки з України, яку вбили в Німеччині, знайшли живою.

Після вбивства 27-річної українки Маргарити спеціальна комісія «Рампе» кілька днів шукала 51-річну матір вбитої – Марину, неодноразово залучаючи водолазів.

Після знаходження тіла в озері є припущення, що німець Марко О. та його дружина росіянка Інна, які зараз перебувають під вартою, вбили Маргариту та її матір, щоб викрасти п'ятитижневу доньку українки. Заарештовані підозрювані, які, за наявними даними, походять з особистого оточення вбитих, серйозно підозрюються у скоєнні спільного віроломного вбивства з метою приховування злочину, – заявили в прокуратурі та поліції.

За версією слідства, вони вбили бабусю дитини ввечері 6 березня, а через кілька годин – матір дитини.

За попередніми даними, можна припустити, що смерть жінки настала внаслідок зовнішнього насильства. Результати розтину ще не отримані.

Фото з відкритих джерел

Вибір читачів за тиждень

Відео