
Тернопільські випускники отримали 200 балів на НМТ з історії України
Такі досягнення є свідченням наполегливої праці, відповідальності, цілеспрямованості та високого рівня знань, кажуть у міськраді

Одразу кілька учнів закладів освіти Тернополя продемонстрували високі результати на Національному мультипредметному тесті, здобувши максимальні 200 балів з історії України. Про це повідомили на сайті міської ради.
Зокрема, найвищий бал отримав учень 11-А класу Тернопільського ліцею №21 - спеціалізованої мистецької школи імені Ігоря Герети Назар Турчак. Досягти такого результату йому допомогла вчителька історії Наталія Насалик.
200 балів на НМТ з історії України також здобула учениця 11-В класу Тернопільської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №22 Аліна Бермиш.
Максимальний результат показала й учениця 11-А класу Тернопільської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №4 Анна Попик.
Такі досягнення є свідченням наполегливої праці, відповідальності, цілеспрямованості та високого рівня знань. Вітаємо учнів та їхніх педагогів із високими результатами та бажаємо успішного вступу, нових звершень, натхнення й реалізації всіх задумів, – йдеться в повідомленні.
Читайте також: У школах Тернопільщини пишаються випускниками, які склали НМТ на 200 балів (фото)
Фото Тернопільської ради


