![](/uploads/media/b3/53/b353e3606df714ddf839be317901673c_orig_thumb.jpg)
«Тут немає незабрудненої вибухівками території»: тернопільський рятувальник про розмінування Херсонщини (фото)
Після деокупації сотні піротехніків розчищають територію, проте роботи ще дуже багато, каже Олександр Дворецький
![](/uploads/media/f2/69/f26993e61d01308aa024cd7af17c6dfb_w1280.jpg)
Із 17 січня тернопільський рятувальник Олександр Дворецький призначений керівником робіт із гуманітарного розмінування територій на Херсонщині, повідомляють у пресслужбі ДСНС Тернопільської області.
Олександр Дворецький – полковник служби цивільного захисту. Має значний досвід у розмінуванні та ліквідації надзвичайних ситуацій. Чоловік активно залучається до проведення робіт із розміновування забруднених вибухонебезпечними предметами територій Київської та Херсонської областей, проявляючи мужність і героїзм.
Робота на звільнених територіях надскладна, адже після деокупації сотні піротехніків розчищають територію, проте роботи ще дуже багато. За словами Олександра, тут немає незабрудненої вибухівками території — від приватних подвір’їв до полів та лісів. Усе «всіяно» смертю, – каже Олександр Дворецький.
Під час виконання завдань за призначенням полковник проявляє себе як вмілий керівник, який професійно здійснює керівництво особовим складом.
Фото ДСНС Тернопільської області