TVORCHI представили нову версію треку на Євробачення (відео)

Переможці Нацвідбору на Євробачення-2023 TVORCHI представили оновлену версію треку Heart of Steel 

Переможці Нацвідбору на Євробачення-2023 TVORCHI оприлюднили довгоочікуваний ревамп треку Heart of Steel, з яким вже у травні представлять Україну на конкурсі «Євробачення».

Важливий меседж українською у тексті та потужний фінал: TVORCHI зберегли основу оригінальної версії, за яку проголосувало більше 50 тисяч глядачів у фіналі Нацвідбору, та посилили  звучання. 

За словами артистів, під час створення нової версії треку вони опиралися як на побажання глядачів, так і членів журі. 

Ми прислухались до порад журі на Нацвідборі, а також до наших слухачів, аби вдосконалити трек. На Євробаченні ми представимо силу та сталь всього народу, тому нам важливо, аби трек відгукувався у серці кожного українця, - розповіли TVORCHI.

У звучанні нової версії треку Heart of Steel (Eurovision Version) синтезовані вокальні мелодії в синергії зі скрипками створюють потужний баланс. Драматичний фінал передає переживання незламних людей, які попри всі життєві труднощі, продовжують йти вперед і посміхатись. 

Незважаючи на біль, я продовжую свій бій, - проречиста фраза в оновленому тексті про силу волі, яку не зламати. 

Послухати трек TVORCHI - Heart of Steel (Eurovision Version) можна вже зараз на всіх музичних платформах: https://promo.bestmusic.com.ua/fanlink/4165.

Нагадаємо, тернопільський гурт TVORCHI представить Україну на Євробаченні.

Фото та відео TVORCHI

Вибір читачів за тиждень

Відео