![](/uploads/media/2a/ae/2aaea84b30589617f39978eb70ddf1c9_orig_thumb.jpg)
У центрі Тернополя розмістили куби з портретами загиблих на війні земляків (фото)
24 лютого минає друга річниця повномасштабного вторгнення росії в Україну
![](/uploads/media/1a/75/1a758520cb5e00c968c287ab617a0768_w1920.jpg)
На знак шани загиблим воїнам на Алеї пам’яті, що на бульварі Тараса Шевченка в Тернополі, просто неба розмістили куби із фотокартками та іменами новітніх Героїв, які загинули за незалежність України. Про це повідомили на сайті міської ради.
Вшануємо пам’ять тих, хто віддав найцінніше – своє життя, життя за майбутнє України. Це – люди різного віку, різних професій, які об'єдналися заради спільної мети – Перемоги. Вічна пам’ять усім, хто загинув за Україну, – йдеться в повідомленні.
Куби на бульварі будуть розміщені до понеділка, 4 березня.
Нагадаємо, 24 лютого минає друга річниця повномасштабного вторгнення росії в Україну.
Фото Терену