![](/uploads/media/9d/df/9ddf9f97c3c046858bda7f67326809e5_orig_thumb.jpg)
У червні для тернопільських школярів працюватимуть літні табори
За детальнішою інформацією батьки можуть звертатись до навчальних закладів
![](/uploads/media/69/0c/690c18d828169013a1ce39d568a1681a_w2560.jpg)
На базі шести шкіл Тернополя у червні організують дитячі табори (у кілька змін) з денним перебуванням, повідомляють у пресслужбі Тернопільської міської ради.
У таборах передбачені тематичні зміни, літні мовні школи та триразове харчування.
З метою забезпечення повноцінного відпочинку та зайнятості дітей в літній період у Тернополі та громаді традиційно створюють належні умови для освітньої, культурно-виховної, фізкультурно-оздоровчої та спортивної роботи, – йдеться в повідомленні.
За детальнішою інформацією батьки можуть звертатись до навчальних закладів.
Фото з відкритих джерел