![](/uploads/media/cb/0e/cb0e9f325eb71f83fe71c5aa8a988619_orig_thumb.jpg)
У господарстві на Тернопільщині вирощують яру та озиму цибулю (відео)
Днями саме почали садити яру цибулю двох сортів
![](/uploads/media/13/3f/133f5b5bc3ba1bda7f39994b577631b8_w1920.jpg)
Яру цибулю днями почали садити у товаристві “Вікторія” на Тернопільщині, що є партнером “Агропродсервісу”. Цього року посів розпочали швидше завдяки сприятливій погоді. Про особливості вирощування цього популярного овоча Терену розповіли аграрії.
Детальніше - на відео:
Читайте також: На Тернопільщині почали сіяти соняшник
Фото, відео Романа Луциківа