![](/uploads/media/9d/20/9d203ba81b51a8ca6622ab426934ed9c_orig_thumb.jpg)
У Кременці демонтують незаконні забудови (фото)
![IMG_20180913_151005](/uploads/media/a3/36/a336eddd90736133e0c79b2faab639da_orig.jpg)
У районному центрі на Тернопільщині примусово демонтують незаконно встановлені нежитлові об’єкти.
Про це повідомляють у Кременецькій міській раді.
![IMG_20180913_150957](/uploads/media/0d/42/0d427c7710f54cfb5ebc5de99232d218_orig.jpg)
Проводитимуть демонтаж відповідно до рішень виконавчого комітету та сесії Кременецької міської ради, керуючись Українським Законодавством «Про місцеве самоврядування в Україні», «Про рекламу», «Про благоустрій населених пунктів».
![IMG_20180913_151021](/uploads/media/aa/c1/aac1ee0c50e2736b6cf5314d5bfc9ecf_orig.jpg)
Раніше «Терен» розповідав, що до міськради неодноразово зверталися кременчани зі скаргами на самовільні забудови та незручності, які вони створюють для містян.
Фото Кременецької міської ради