![](/uploads/media/9d/20/9d203ba81b51a8ca6622ab426934ed9c_orig_thumb.jpg)
У Кременці екстремали втратили залишки глузду (фотофакт)
![оглядове колесо](/uploads/media/44/cf/44cf506f39b522210bb50936712c5578_orig.jpg)
Не добираючи слів коментують вчинок екстримала у Кременці учасники групи «Кременець» у Фейсбук. Саме у цій спільноті з’явилося фото, де на верхівці оглядового колеса сидить молодий чоловік. Такі відчайдухи з’являються на запущеному атракціоні час від часу, вони привертають увагу кременчан і багатьох лякають.
Нагадаємо, кременецьке оглядове колесо – один із небагатьох схожих атракціонів на Тернопільщині. Останніми роками воно фактично розвалюється по шматках і перебуває на балансі Кременецько-Почаївського ДІАЗу.
Фото Мирослава Денисюка