Тамара Коблик

У Кутківецькому лісі під Тернополем знайшли непритомних підлітків

Юнаків забрала швидка, всі обставини інциденту з'ясовують правоохоронці

Інформація про непритомних підлітків надійшла на лінію «102» 20 квітня. Про це повідомили у відділі комунікації поліції Тернопільської області.

На місце події виїжджали працівники поліції. Як з’ясувалося, компанія молодих осіб розпивали алкогольні напої. Після цього у двох юнаків, 14 та 15 років, раптово погіршилося самопочуття.

Бригада екстреної медичної допомоги госпіталізувала хлопців із гострим отруєнням невідомої етіології. На даний час загрози життю та здоров’ю дітей не має.

За попередньою інформацією, алкоголь неповнолітнім придбав дорослий. Поліціянти встановлюють деталі та обставини події.

Вирішується питання щодо притягнення батьків або осіб, які їх замінюють до адміністративної відповідальності відповідно до частини 3 статті 184 (неналежне виконання батьками або особами, що їх замінюють, обов’язків щодо виховання дітей) Кодексу України про адміністративні правопорушення.

Правоохоронці нагадують, що за доведення неповнолітніх до стану сп’яніння настає адміністративна відповідальність відповідно до статті 180 Кодексу України про адміністративні правопорушення. Санкція статті передбачає штраф від шести до восьми неоподатковуваних мінімумів доходів громадян.

Фото Національної поліції

Вибір читачів за тиждень

Відео