![](/uploads/media/97/7e/977e0ee882f6ed0eyz7f30345bbeff16_orig_thumb.jpg)
У новорічну ніч в Тернополі поліцейський освідчився коханій
Пара познайомилася близько двох років тому під час несення служби на одному з блокпостів
![](/uploads/media/0f/fa/0ffa7145050541d38285ea8a96d7b805_w960.jpg)
Поліцейський водій, старший сержант поліції Дмитро Прокопович у новорічну ніч освідчився своїй коханій, старшій лейтенантці поліції Марії Луцик - інспекторці сектору охорони громадського порядку. Про це повідомили на сторінці Національної поліції Тернопільської області.
Пара познайомилася близько двох років тому під час несення служби на одному з блокпостів краю.
Саме поліцейські будні об’єднали їх серця. Як підкреслив Дмитро, з перших днів відносин зрозумів, що Марія його мрія, тому вирішив не гаяти часу і покликати кохану заміж, – йдеться в повідомленні.
За допомогою хлопець звернувся до колег дівчини, які посприяли йому в реалізації задуманого і стали свідками освідчення.
Будь-які обставини не стануть на заваді створення нової української родини. Бажаємо закоханим щасливих та довгих років спільного життя під мирним небом України, – кажуть колеги.
![](/uploads/media/d6/94/d6940bb0ecd4b4febcfe04f91ab1cc1c_w640.jpg)
Фото поліції Тернопільської області