![](/uploads/media/22/d3/22d3c253ca97cd847e90cyz45ea9d6f2_orig_thumb.jpg)
У реанімації помер пішохід, якого збило авто на Тернопільщині
Чоловіка госпіталізували до реанімаційного відділення, але врятувати життя йому не вдалося
![](/uploads/media/61/63/61638463dc378a99f8231b593939d156_w1600.jpg)
Інформація від водія авто «Opel Vectra» про те, що він збив людину між селами Заводське та Шманьківчики Чортківського району, надійшла до правоохоронців 31 жовтня, близько 2:16. Про це повідомили у відділі комунікації поліції Тернопільської області.
На місце події виїжджала слідчо-оперативна група. За попередньою інформацією, потерпілий – 38-річний житель Чортківського району. Чоловіка госпіталізували до реанімаційного відділення, але врятувати життя йому не вдалося. Водій попередньо тверезий. У нього взяли зразки крові для перевірки на вміст алкоголю.
Того ж дня у Тернополі на автодорозі Обхід, а саме на ділянці, де тривають ремонтні роботи, на червоний сигнал світлофора зупинився «ГАЗ-3301». У цей час позаду в попутному напрямку рухався автомобіль «Daewoo Lanos». Його водій не встиг загальмувати та в'їхав у вантажівку. Внаслідок цього водій легкового авто отримав травми.
Обидві аварії внесли в Єдиний реєстр досудових розслідувань відповідно до статті 286 Кримінального кодексу України. Триває слідство.
Нагадаємо, 31 жовтня на Тернопільщині трактор придавив 78-річного чоловіка. Водій не справився з керуванням, трактор заїхав у яр та перекинувся.
Фото з відкритих джерел