![](/uploads/media/0f/7e/0f7ebe02efbc0999fc3e410facafd548_orig_thumb.jpg)
У ріці на Тернопільщині водолази розшукували тіло зниклої безвісти жінки (фото, відео)
За допомогою надувного човна рятувальники прочесали 5 км річки Серет
![](/uploads/media/5a/40/5a4049b3e6e78014070cdb2c662fbe42_w1920.jpg)
До пошуків зниклої 55-річної жительки села Плотича Білецької громади долучалися рятувальники 25 січня. Про це повідомили у пресслужбі ДСНС Тернопільської області.
За допомогою надувного човна рятувальники здійснили прочісування 5 км русла річки Серет від моста між селами Плотича та Великий Глибочок Білецької громади. Також проглянули 7 км прибережної смуги. Пошуки результатів не дали.
За погодженням із працівниками поліції пошукові заходи за участю рятувальників завершені.
Фото, відео ДСНС Тернопільської області