![](/uploads/media/94/c4/94c4304f67d4f83250edf821000368b4_orig_thumb.jpg)
Молодь на Тернопільщині наколядувала понад 7 тисяч гривень для ЗСУ (відео)
Молодь Манаєва не вперше долучається до допомоги воїнам
![](/uploads/media/9b/f9/9bf9507077db15730a1dcb8a5195b0e8_w640.jpg)
Молодь села Манаїв Зборівської громади заколядувала 7200 гривень і передала ці кошти на Благодійний фонд «Покрова» із підтримки української армії. Про це повідомили на фейсбук-сторінці фонду.
Лунали колядки у місцевому храмі Пресвятої Богородиці. Ініціював таку різдвяну імпрезу отець Іван Кордан, організувала колядників мешканка села Надія Борейко. Віряни підспівували колядки, а вкінці внесли свої пожертви на підтримку українських захисників, – йдеться в повідомленні.
Молодь Манаєва не вперше долучається до допомоги воїнам. Торік у час Різдва також колядували та збирали для ЗСУ продукти й різні необхідні речі.
![](/uploads/media/a2/20/a2201f8b2c8302fcefed938afc06f7a4_w640.jpg)
Заколядовані цьогоріч кошти у Манаєві передали Благодійному фонду «Покрова» через директора місцевого товариства «Агропродсервіс вест» Зіновія Дольного. Ці донати будуть спрямовані на потреби захисників.
Мешканці Манаєва прославляли Христа і водночас підтримали наших захисників, - розповів Зіновій Дольний. - Від початку масштабного вторгнення росії в Україну люди пекли смаколики і передавали в «Покрову», де фасували пакунки для воїнів та родин у зону бойових дій, тому довіряють благодійному фонду. Війна триває й далі, тож всі наші зусилля спрямовані на підтримку ЗСУ.
Читайте також: У Тернополі відбувся парад вертепів
Фото БФ «Покрова»