Ростислав Фук

Із банківської картки тернополянки зникли 90 тисяч гривень

Поліцейські з’ясували, що незаконні операції проводилися з подвійною конвертацією, ймовірно, гроші були виведені за кордон

картка,

До тернопільських правоохоронців звернулася жінка з заявою про шахрайські дії. Невідомі шляхом двох трансакцій викрали з її банківської карти 90 тисяч гривень, повідомляють у відділі комунікації поліції Тернопільської області.

Зі слів потерпілої, їй зателефонували з номера, схожого на контактний телефон центру підтримки клієнтів одного з банків і сказали активувати вхід у мобільний додаток. Натиснувши клавішу для підтвердження, жінка стала отримувати сповіщення про зняття готівки. Миттєво відреагувавши на незрозумілі дії, що відбуваються з її картою, тернополянка заблокувала банківський документ, однак невідомі за короткий період часу змогли викрасти з її рахунку 90 тисяч гривень.

Поліцейські з’ясували, що незаконні операції проводилися з подвійною конвертацією, ймовірно, гроші були виведені за кордон.

Що це за схема шахрайства з банківськими картками - правоохоронці встановлюють, а тернополян закликають не виконувати жодних вимог незнайомців, якщо це стосується ваших банківських карт та рахунків, – йдеться в повідомленні.

Фото з відкритих джерел

Вибір читачів за тиждень

Відео