![](/uploads/media/60/23/6023cb1de28d5d6f7a50a6095d4b194d_orig_thumb.jpg)
У Скалаті відбудеться благодійний вечір на підтримку захисників Маріуполя (відео)
Зібрані кошти передадуть на придбання чотирьох вантажних автомобілів для бригади НГУ «Азов»
![](/uploads/media/ab/80/ab80aa37c76yze0cf901eeb69c35ab0c_w1920.jpg)
Благодійний вечір “Сила народу” відбудеться в будинку культури у Скалаті 12 березня о 15:00. Зібрані кошти передадуть на придбання чотирьох вантажних автомобілів для бригади НГУ «Азов», Долучитися до доброї справи зможе кожен, жертвуючи кошти у благодійні скриньки. На благодійному вечорі виступатимуть відомі гурти та артисти. Приходьте і допомагайте наближати нашу перемогу!
Детальніше - на відео:
Фото, відео Романа Луциківа