Ростислав Фук

У Тернопільській громаді збільшили час продажу алкоголю

Таке рішення ухвалили на засіданні виконкому

У Тернопільській громаді послабили обмеження на продаж алкоголю. Часові рамки для торгівлі спиртним розширили як для магазинів, так і закладів громадського харчування. Про це пише ІНТБ.

Так, з 24 серпня алкогольні, слабоалкогольні напої та пиво продають з 8.00 до 22.00, а в закладах, яким встановлено нічний режим роботи – до 23.00. Таке рішення ухвалили на засіданні виконкому.

До цього питання обговорили з представниками комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій при Тернопільській міській раді. Під час зустрічі відзначили, що за доцільність розширення часового проміжку для продажу алкоголю у громадах Тернопільщини виступили на Раді оборони. Адже такий крок сприятиме збільшенню надходжень до місцевої казни від сплати суб’єктами господарювання акцизного збору з роздрібної торгівлі алкогольними напоями в повному обсязі.

Водночас у протоколі комісії задокументували заборону на продаж алкогольних, слабоалкогольних напоїв та пива працівникам у формі правоохоронних органів, військовослужбовцям Збройних сил України,  територіальної оборони, Національної гвардії України, інших воєнізованих формувань та особам зі зброєю.

Фото з відкритих джерел

Вибір читачів за тиждень

Відео