Тамара Коблик

У Тернопільській міській лікарні №2 відкрили оновлений блок серцево-судинної хірургії (фото)

12 років тому у закладі почали оперувати гострий інфаркт, зараз лікарі можуть оперувати і гострий інсульт

Оновлений і модернізований операційний блок серцево-судинної хірургії відкрили у Тернопільській комунальній міській лікарні №2. Матеріально-технічно базу оновили шляхом придбання та отримання в якості благодійної допомоги обладнання, для надання своєчасної допомоги важкохворим пацієнтам. Про це повідомили у пресслужбі Тернопільської міської ради.

Для оновлення операційного блоку було використано всі можливості, зокрема, залучено кошти за надані послуги лікарні від НСЗУ, частину коштів надано з бюджету міста. Все більше людей, яким потрібне лікування серця та судин, обирають нашу лікарню №2. Операційна оснащена відповідно до стандартів та вимог, тому лікарі можуть проводити операції будь-якої складності, - розповідають у міськраді.

За словами медиків, відділення лікарні багатопрофільне, завдяки напрацюванням оперативні втручання, які виконуються, є унікальними. 12 років тому у закладі почали оперувати гострий інфаркт, зараз лікарі можуть оперувати і гострий інсульт. Близько 1000 хворих щороку у лікарні отримають оперативне втручання. Впродовж 2023 року колективом лікарів  вперше в області запроваджені ендоваскулярні абляції серцевих аритмій, яких виконано близько 50 за 10 місяців цього року. 

Фото Тернопільської міської ради

Вибір читачів за тиждень

Відео