Ростислав Фук

У тернопільському парку висадили декоративні дерева

У Тернопіль саджанці привезли із Закарпаття

11 декоративних листяних дерев сливи «Піссарді» висадили на території відпочинкової зони у парку імені Тараса Шевченка поруч зі стадіоном ФСК «Динамо». Про це повідомили на сайті Тернопільської міської ради.

Заходи з озеленення проводяться у місті двічі на рік - восени і навесні. Сьогодні у парку iмені Тараса Шевченка висаджено 11 п’ятирічних саджанців дерев декоративної сливи «Піссарді», висота яких сягає 3-4 метри. Згодом тут з’явиться новий дитячий майданчик, тож  символічно можна вважати, що ці зелені насадження - початок робіт з благоустрою і облаштування нового відпочинкового простору для дітей, – йдеться в повідомленні.

У Тернопіль саджанці привезли із Закарпаття. Цей вид дерев буде приживатися та квітнути у місті не вперше, вони вже ростуть у сквері Тараса Шевченка.

До слова, відповідно до затвердженого основного стратегічного документа у сфері зеленої розбудови міста – Концепції комплексного озеленення, щорічно міською радою організовуються заходи із висадження дерев з метою урізноманітнення видового складу існуючих насаджень, формування високодекоративних, стійких до несприятливих умов навколишнього природного середовища особин.

Довідка:

Слива Піссарді - декоративне листяне дерево, у висоту досягає 5-12 м. Особливо привертає увагу в період рясного цвітіння і плодоношення. Вперше в Європу ця слива була привезена ботаніком Піссарда з Ірану. У дикому вигляді росте на добре освітлених, відкритих гірських схилах Західної Азії. Особливість сорту - листя темно-червоного або бордового забарвлення протягом усього сезону. Квітки рожеві, з'являються раніше листя.

Фото Тернопільської міської ради

Вибір читачів за тиждень

Відео