![](/uploads/media/73/54/73542a0bddab72a31da93a46e5bae5d6_orig_thumb.jpg)
У Тернополі буде виставка картин Героя, який загинув поблизу Бахмутського напрямку
Експозиція триватиме понад 2 тижні в Українському домі «Перемога»
![](/uploads/media/03/83/0383afbe5dde0bec5097b68949c741ce_w640.jpg)
20 січня о 15.00 тернополян та гостей міста запрошують на відкриття виставки картин Олега Дробоцького «Донецький аеропорт» в Український дім «Перемога». Виставка триватиме до 5 лютого.
Олег Дробоцький закінчив Кременецький коледж імені Т.Шевченка (відділення образотворчого мистецтва), випускник Львівської академії мистецтв. Старший солдат окремої 67-ї механізованої бригади із позивним “Художник”, родом із с. Вербовець, що на Лановеччині.
Загинув, захищаючи Батьківщину, 6 березня 2023 року.
![](/uploads/media/a3/2e/a32e47da495231eb0b601aeb62f2f625_w320.jpg)
Дивіться також: У Тернополі діє виставка картин Героя, який загинув на війні (відео)
Фото з відкритих джерел