![](/uploads/media/61/db/61db707e508c92ab8d9430f61a85614b_orig_thumb.jpg)
У Тернополі гасили пожежу в котельні (фото)
Гасіння пожежі було ускладнене значним задимленням, тому до ліквідації залучили працівників газодимозахисної служби
![](/uploads/media/6a/1f/6a1f3938bee6f416ddeda5a76f0a9de3_w1920.jpg)
Інформація про пожежу в підвальному приміщенні на території одного з підприємств, на вулиці Поліській у Тернополі надійшла до рятувальників 10 січня, о 14:50. Про це повідомили у пресслужбі ДСНС області.
По прибуттю до місця виклику рятувальники провели розвідку, підтвердивши факт пожежі в одноповерховій окремо розміщеній будівлі котельні.
Гасіння було ускладнене значним задимленням, тому до ліквідації пожежі залучили ланки газодимозахисної служби. О 15:15 загоряння локалізували площею близько 5 м.кв а вже о 15:23 – пожежу ліквідували.
Рятувальники підраховують причини загоряння та підраховують збитки.
Фото ДСНС Тернопільської області