![](/uploads/media/0f/7e/0f7ebe02efbc0999fc3e410facafd548_orig_thumb.jpg)
У Тернополі на подіум вийшли новоспечені моделі (фото)
![31641968_1593421584090193_3085004665742426112_n](/uploads/media/43/43/43435bb4f6662ee3c1c67ebf357826c5_orig.jpg)
На тернопільському подіумі дебютували вихованки школи-інтернату для дітей зі зниженим слухом. Вони представили нову колекцію вовняних жилетиків «Ти - квітка» дизайнерки Оксани Чмиленко.
[gallery order=«DESC» columns=«1» size=«full» link=«file» ids=«151078,151080,151081,151082,151083,151084,151085»]- Сімнадцять років тому я працювала в Товаристві глухих, - пише Оксана Чмиленко у Facebook. - Ці люди стали мені рідними. Несміливість додавала вагань. Утім, якщо ця ідея знайшла місце в моїй голові, отже Кимось була туди вкладена, тому не могла не втілитися. Знайшла однодумців і пішла до інтернату. Ми набрали групу дівчаток і почали навчання. Олеся Струтинська, Наталія Голик, Настя Шкодзінська, Наталія Кулина, Надія Струк, Настя Микецей, Аня Посмітюх - ви - справжні красуні, дуже здібні, відкриті і щирі! Вірю, що це не була просто щаслива мить, яка минула - це початок!
Фото з допису