![](/uploads/media/ab/dd/abddc692b68ca6e09b152585b91887c4_orig_thumb.jpg)
У Тернополі нагородили тих, хто першим пішов на захист рідної землі (фоторепортаж)
![DSC_8170](/uploads/media/63/54/63542078de1172aa7f0ebf2f68606698_w960.jpg)
У переддень Захисника України у Тернопільському драмтеатрі імені Тараса Шевченка пройшла третя церемонія нагородження «Доброволець Тернопільщини». У рамках заходу орденом ЛХД (Лицарський хрест добровольця) відзначили 8 осіб, двох з яких посмертно, 5 захисників отримали нагрудний знак «Учасника бойових дій», а також нагородили волонтера і військового капелана.
- Добровольці першими піднялись і стали на захист української землі від російської агресії. Більшість з вас не були професійними військовими , мали свою працю, задуми, плани, але в певний час прийняли рішення стати творцями історії, показали приклад всім, приклад як любити свою країну, своїх людей. Ваші імена назавжди будуть вписані в історію нашого міста і нашої країни, - зазначив міський голова Сергій Надал.
![DSC_8154](/uploads/media/73/5b/735b56a0374d4ed814b322bbdf25d7ef_w960.jpg)
![DSC_8341](/uploads/media/a9/2f/a92f14222457c1875ccd161875cfaaf4_w960.jpg)
![DSC_8182](/uploads/media/a0/f2/a0f249d2edf87bf860f44a4825835ced_w960.jpg)
![DSC_8209](/uploads/media/8f/03/8f033f6a78f07bd274b0cd6edac04e18_w960.jpg)
Начальник ДНЗ Тернопільський професійний коледж з посиленою військовою та фізичною підготовкою Вадим Ластовицький наголосив, що саме завдяки добровольцям вдалось відстояти українські землі у 2014 році. Чоловік впевнений, що перемога – за нашими бійцями.
- Добровольці це хлопці від 17 до 60 років; це ті, хто 2014 році змогли відстояти нашу країну. Тоді на захист стали молоді люди, волонтери. Я впевнений, що якщо відстояли в 2014 році, то відстоїмо і зараз. Я хочу подякувати вам за те, що ми зараз можемо вільно спілкуватись українською мовою, за те що в Тернополі не бачимо російські танки та російських вбивць. Хочу побажати нам мудрості та перемоги, - сказав Вадим Ластоцький.
![DSC_8225](/uploads/media/0e/50/0e504451f4df4d38bc6fa75de8b860dc_w960.jpg)
![DSC_8235](/uploads/media/a0/f4/a0f427a50c4d8867df3fff2e5103f8e4_w960.jpg)
![DSC_8241](/uploads/media/f1/15/f115fc1e587e3d0460eece2653fbf8e4_w960.jpg)
![DSC_8244](/uploads/media/8d/8f/8d8f6f47cac795ccb977245ace003aed_w960.jpg)
Фото Надії Німець