![](/uploads/media/bb/40/bb40a64f95d4a0119afa51a08c32cca3_orig_thumb.jpg)
У Тернополі не працює найвідоміший годинник
![1 (1)](/uploads/media/9b/ac/9bac0829b901a641c372334722c5b95f_orig.jpg)
У центрі Тернополя не працює відомий багатьом і популярний у місті тристоронній годинник на бульварі Шевченка, адже він не підключений до електроенергії.
Все тому, що за борги «Тернопільобленерго» відключило постачання світла підприємству, яке надавало годиннику електрику, інформує «Тернопіль житлово-комунальний».
Саме тому, допоки підприємство не сплатить борг, годинник буде «стояти».
Фото з відкритих джерел