![Великдень](/uploads/media/5e/d4/5ed4a4bfd70d3d77e37cbb0d21150a5f_orig_thumb.jpg)
У Тернополі нетверезий водій спровокував ДТП (фото)
На водія патрульні склали два протоколи
![](/uploads/media/5b/81/5b818b00cd2f049835ca9dd3c691d1f8_w1600.jpg)
Учора, 29 листопада, близько 17-ї години, під час патрулювання, інспектори отримали повідомлення про ДТП без травмованих на вулиці Євгена Коновальця. Про це повідомили у пресслужбі Патрульної поліції.
Водій транспортного засобу Audi не врахував дорожньої обстановки, не дотримався безпечної дистанції та скоїв зіткнення з автомобілем Citroen, що рухався попереду. На щастя, в автопригоді ніхто не постраждав.
Спілкуючись з керманичем патрульні помітили в нього ознаки алкогольного сп'яніння. Однак від проходження огляду чоловік відмовився в категоричній формі.
На водія поліціянти склали адмінматеріали:
- протокол за ст. 124 (Порушення ПДР, що спричинило ДТП) КУпАП;
- протокол за ч. 1 ст. 130 (Керування транспортним засобом у стані сп'яніння) КУпАП та відсторонили чоловіка від керування транспортним засобом.
![](/uploads/media/70/f1/70f152d7abd420c30b09ee6d1d8284cc_w1600.jpg)
Фото Патрульної поліції