![](/uploads/media/83/4b/834bfc757fdb6c6480776c5yzabbceb2_orig_thumb.jpg)
У Тернополі «паспортний стіл» переїжджає
У разі запису на 16 червня та надалі для отримання адміністративних послуг необхідно прибути уже за новою адресою
![](/uploads/media/5b/f1/5bf1e96405ff1f33dbd690450dbd1f73_w640.jpg)
З 16 червня Тернопільський відділ № 2 управління Державної міграційної служби України у Тернопільській області переїжджає. Тепер він буде знаходитись за адресою вул. Текстильна, 1Б, м.Тернопіль, Тернопільська область, 46007. Про це повідомили у пресслужбі Тернопільської обласної військової адміністрації.
У разі запису в електронну чергу через термінал чи онлайн-сервіс на сайті ДМС на 16 червня та надалі, для отримання адміністративних послуг необхідно прибути уже за новою адресою.
Фото з відкритих джерел