![](/uploads/media/03/83/03833c3e28d623f02c263d06c2bc0844_orig_thumb.jpg)
У Тернополі почали остаточно розбирати головну ялинку (фото)
Новорічне дерево стояло на Театральному майдані півтора місяця
![](/uploads/media/aa/0e/aa0ed4ae1323d7d620ac1585cce32abe_w3840.jpg)
Демонтаж новорічної ялинки на Театральному майдані розпочали 22 січня у Тернополі. Зі святкового дерева знімають ілюмінацію, а згодом демонтують і хвойні гілочки.
Нагадаємо, спершу розбирати ялинку почали 9 січня, однак наступного дня припинили через численні прохання тернополян залишити новорічне дерево надовше. Відтак ялинка, яку засвітили ще на Миколая 6 грудня, стояла на Театральному майдані півтора місяця.
Читайте також: Ялинка повертається: у Тернополі припинили розбирати новорічне дерево.
Фото Тетяни Бакай