![](/uploads/media/72/7a/727a9dd72cfdf874317bc4c91b9c6dde_orig_thumb.jpg)
У Тернополі помер освітянин, який 40 років присвятив навчанню молоді
Вічна пам'ять
![](/uploads/media/9d/2e/9d2eb7e695ca5fc9b0107801e3b878yz_w1280.jpg)
4 березня на 63-му році життя після важкої хвороби відійшов у засвіти знаний працівник профтехосвіти Заболотний Володимир Петрович. Сумну новину повідомили на сторінці Тернопільського вищого професійного училища технологій та дизайну у фейсбуці.
Майже 40 років Володимир Заболотний присвятив навчанню та вихованню молоді в системі професійно-технічної освіти. У Тернопільському вищому професійному училищі технологій та дизайну багато років обіймав посаду заступника директора з навчально-виробничої роботи. Вимогливий до себе та інших, відповідальний, турботливий, надійний порадник — таким Володимир Петрович назавжди залишиться в пам'яті колег... — йдеться у повідомленні.
Колектив училища глибоко сумує з приводу непоправної втрати та висловлює щирі співчуття родині покійного.
Віримо, що милостивий Господь прийме його світлу душу в Царство Небесне. Вічна і світла пам'ять нашому дорогому колезі та другу, — йдеться у повідомленні.
Фото з відкритих джерел