![](/uploads/media/6c/a0/6ca03fd977265a75271732115521bbd9_orig_thumb.jpg)
У Тернополі померла вчителька, яка виховала не одне покоління
Світла пам’ять
![](/uploads/media/30/63/306373c863287191593355a84b4ec401_w960.jpg)
Зупинилося серце вчительки Тернопільської загальноосвітньої школи №16 Ірини Очеретнюк. Про це повідомили на сайті школи.
Пішла з життя жінка, яка своїми діями та вчинками, своїм розумом виховала не одне покоління учнів. Невимовно боляче говорити і писати ці слова про Ірину Мирославівну— особистість справді неординарну, яскраву, невтомного і самовідданого вчителя, хорошого колегу. Ірина Мирославівна була енергійною людиною, великим працелюбом, гарною дружиною, люблячою матір’ю та бабусею, – йдеться в повідомленні.
Колектив Терену щиро співчуває рідним і близьким Ірини Очеретнюк. Вічна пам’ять.
Фото Тернопільської ЗОШ №16