Тамара Коблик

У Тернополі правоохоронці вилучили підакцизної продукції на понад пів мільйона гривень (фото)

У п’ятницю, 8 вересня, правоохоронці провели перевірку торгових закладів, у яких незаконно продавали електронні цигарки та рідини до них

Незаконну реалізацію підакцизних товарів на території обласного центру припинили співробітники управління стратегічних розслідувань спільно з дільничними офіцерами Тернопільського райуправління поліції. Орієнтовна вартість вилученої продукції складає понад 500 тисяч гривень. Про це повідомили у відділі комунікації поліції Тернопільської області.

У п’ятницю, 8 вересня, правоохоронці провели перевірку торгових закладів, у яких незаконно продавали електронні цигарки та рідини до них.

Нагадаємо, що з 11 липня 2023 року було внесено зміни до антитютюнового законодавства, зокрема заборонено рекламу та стимулювання продажу тютюнових виробів, електронних сигарет та рідин до них.

Поліціянти задокументували 11 фактів незаконного збуту електронних цигарок та рідин до них без марок акцизного податку України. Продаж такого товару виявлено у семи магазинах в центрі Тернополя, у двох – на масиві «Сонячний», та по одному – на масиві «Східний» та у місті Кременець.

За результатами відпрацювання з торгових точок вилучено понад 1300 одиниць підакцизної продукції.

Порушники чинного законодавства будуть притягнуті до відповідальності. Робота поліції щодо протидії незаконному обігу підакцизних товарів триватиме і надалі.

Графіка: ГО «Життя», фото Національної поліції

Вибір читачів за тиждень

Відео