![](/uploads/media/9d/20/9d203ba81b51a8ca6622ab426934ed9c_orig_thumb.jpg)
У Тернополі презентували еко-одяг дизайнера Дмитра Мудрого (фоторепортаж)
![photo_2021-11-03_17-31-18 (Copy)](/uploads/media/78/f1/78f14d44dcf381c3c6c3b0ca1f6fa0da_w960.jpg)
3 листопада, під час свята моди «50 відтінків Щастя», відбувся благодійний показ еко-одягу «Крук», дизайн якого розробив тернополянин Дмитро Мудрий. Над створенням колекції хлопець працював перед загибеллю.
Нагадаємо, у березні цього ж року, внаслідок вибуху газу у приватному будинку, рятуючи маленьких діток, загинули батько Олег та син Дмитро Мудрі.
Дмитро був надзвичайно творчим, любив природу, чайні церемонії і писати. Хлопець мріяв про еко-колекцію одягу вільного стилю – «Крук», розробив ескізи, мав уже емблему і готувався до пошиття першої колекції, проте втілити ідею не встиг.
Після смерті, Олена - мама Діми, здійснила мрію сина.
![photo_2021-11-03_17-33-31 (Copy)](/uploads/media/30/a9/30a91493e71ea97ea36c12acdf51cc15_w960.jpg)
- Мій син дуже хотів створити одяг, який буде дружній до людей, тобто без синтетичних домішок. Шукав тканину, знайшов аж в Китаї, вона з вмістом коноплі, бамбуку і бавовни. Матеріали гарно між собою компонуються і дуже зручні. Сьогодні ми презентуємо штани «Крук», худі «Крук» та лонгслів з капюшоном і без. Це дуже класна колекція, я бачу як реагує молодь, він дійсно вгадав і з кольором, і з фасоном. Я хотіла б, щоб було продовження і щоб це принесло користь, - розповідає Олена Мудра
Допомогли презентувати одяг студенти Тернопільського училища.
![photo_2021-11-03_17-31-34 (Copy)](/uploads/media/7a/ce/7acecbbbda3e143c78ef8265e81ef9b1_w960.jpg)
![photo_2021-11-03_17-33-10 (Copy)](/uploads/media/bd/7e/bd7e073cafea2797eca1ed12a1a6d5dc_w960.jpg)
- У одязі дуже зручно, особливо займатися на скейті, їздити на велосипеді. Приємна тканина на дотик, - говорить Петро, один із студентів.
photo_2021-11-03_17-32-29 (Copy) photo_2021-11-03_17-30-56 (Copy)
Кошти з продажу костюмів передадуть на купівлю необхідного обладнання для опікового центру Тернополя.
Детальніше дивіться згодом у сюжеті.
Фото Павла Лящинського