Ростислав Фук

У Тернополі продовжують ремонт доріг: які вулиці перекриють

Роботи проводять, насамперед, на магістральних вулицях та тих ділянках доріг, де є нагальна потреба у заміні верхнього шару покриття

ремонтні роботи

Через сприятливі погодні умови продовжують проводити поточні ремонти у Тернополі, повідомляють на сайті міської ради.

Роботи проводять насамперед на магістральних вулицях та тих ділянках доріг, де є нагальна потреба у заміні верхнього шару асфальтобетонного покриття.

Так, цього тижня у місті планують виконати ремонт доріг за адресами: вул. Дубовецька, вул. Юрія Федьковича, вул. Глінки, вул. Городня, пров. Замонастирський, вул. Квітова.

На сторінці Патрульної поліції Тернопільської області повідомили, що рух транспорту на перехресті вулиць Татарської — Глибокої перекриють з 20 червня до 18 липня. Відповідно до тимчасової схеми організації дорожнього руху, транспорту, який з’їжджає з «Горбатого» мосту, дозволятиметься повернути праворуч та рухатися далі вулицею Дівочою, де тимчасово буде організований двосторонній рух.

Далі з вулиці Дівочої можна їхати за декількома напрямками:

  • ліворуч на вулицю Польову, з виїздом на проспект Степана Бандери;
  • з вулиці Дівочої рухатися в напрямку вулиці Антона Монастирського, на якій теж буде організовано двосторонній рух;
  • або ж продовжити рух до перехрестя вулиць Лесі Українки – Слівенської.

Детальну схему об’їзду можна переглянути тут

Продовжується ремонт також на вул. Андрея Шептицького, де відновлюють підходи автомобільного моста через річку Серет, та у дворах за адресами: вул. Володимира Винниченка, 3, бульв. Симона Петлюри, 4, вул. Володимира Лучаківського, 1-А, проїзд вул. Живова, 14 – 18, вул. Сергія Корольова, 6, вул. Слівенська, 13, вул. Клима Савури, 8, вул. Андрія Малишка, 2, вул. Козацька, 15.

Фото з відкритих джерел

Вибір читачів за тиждень

Відео